Cristiano Ronaldo “dhunon” Georgina-n, të vegjlit e bëjnë të pendohet (FOTO)

17/05/2020 - 22:18

I rikthyer në Itali pas disa muajsh qëndrimi në Portugali, Cristiano Ronaldo sipas ligjit të vendosur këtë kohë pandemie, i është nënshtruar një karantine 14 ditore së bashku me familjen. Ndonëse Cristiano na ka munguar në fushat e blerta, në rrjete sociale ai dhe partnerja Georgina Rodriguez kanë qenë mjaft aktiv.

Një video tejet interesante është postuar në Instagramin e bukuroshes spanjolle, në të shihet ylli portugez së bashku me dy vajzat dhe djalin e tij të vogël. Për të parë reagimin e të vegjëlve të tyre, Ronaldo e Georgina, realizuan një lojë për ta.

CR7, shtirej sikur po dhunonte Georginën dhe kjo e fundit bërtiste në kërkim të ndihmës. Në këtë moment reagojnë të vegjlit, të cilët mundohen në çdo mënyrë të shpëtojnë atë  nga Cristiano.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.