Dëgjoi intervistën e papublikuar të babait të ndjerë, Cristiano Ronaldo shpërthen në lot

16/09/2019 - 12:16

"Asnjëherë nuk e kam njohur vërtetë babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur". Kështu ka thënë futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo në një intervistë më Piers Morgan, e cila do të transmetohet ditën e martë.

Ai ka shpërthyer në lot kur është në ekran i është shfaqur një klip i të atit, José Dinis Aveiro i cili vdiq në moshën 52-vjecare, nga probleme me mëlçinë.

I ati i futbollistit ishte intervistuar nga televizioni norvegjez gjatë kampionatin evropian, Euro 2004 një vit para se të ndërronte jetë, ku rrëfente se ishte shumë krenar për djalin e tij.

"Unë nuk e kam parë atë video….Gjëja që më vjen më shumë keq është së babai im nuk arrit të shihte atë që unë jam bërë sot"- ka thënë futbollisti i njohur.

Gjatë intervistës me Morgan, futbollisti foli edhe për akuzat për përdhunim që rënduan mbi të nga modelja Kathryn Mayorga.

"Ndihesh shumë keq. Isha duke ndenjur me të dashurën në shtëpi dhe pamë në televizor që thoshte se Cristiano Ronaldo për këtë, bëri dhe atë… Dëgjova fëmijët që po zbrisnin nga shkallët dhe ndërrova kanal sepse më vinte shumë turp. U ndjeva i turpëruar."- u shpreh futbollisti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kur tri vjet më parë nisi kjo çështje, u duk se Teo Hernandez mund ta pësonte.

Jaime Botin, një miliarder spanjoll, koleksionist i veprave të artit u dënua me 18 muaj burg dhe u gjobit me 58 milionë dollarë pasi tent

Ish-Zonja e Parë, Michelle Obama feston sot ditëlindjen e saj të 56-të dhe bashkëshorti i ka bërë një dedikim mjaft romantik.

Për 13 vite radhazi ishte një nga personazhet më të njohura dhe të dashura të televizionit shtetëror, por edhe lajmëtarja e propagandës t

Italia është në planet e aktores së njohur Jennifer Lopez për të jetuar.

Kate Middleton dhe Princ William kanë tre fëmijë dhe janë të lumtur me kaq edhe pse dukesha e dëshiron një të katërt.

Një 12-vjeçare në Pakistan ka parë vdekjen me sy pasi një ortek bore përfshiu shtëpinë e saj në Kashmir.

Të qenët single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor.

Andreja Rupiter është një ndër sportistet më të përfolura në Kroaci. Ajo është pjesë e klubit të hokejit, Zrinjevaç.

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare shoferja e parë femër për traktorë në Kinë, e cila është shpallur edhe si ikonë kombëtare.