Del në shitje pistoleta e parë e Sean Connery në filmin "James Bond"

04/12/2020 - 15:34

Del në shitje pistoleta e parë që aktori i njohur, Sean Connery përdori në rolin e "James Bond".

Daily Mail shkruan se të gjithë ata që duan të bëjnë të tyren këtë pistoletë, duhet të paguajnë plot 256 mijë dollarë (190.000 funta). 

Një gjë e tillë ka ndodhur pas vendimit të regjisorit Dan Lanigan, pak kohë pas vdekjes së legjendës Sean Connery.

Connery ndërroi jetë pas disa komplikimeve që pati me shëndetin, ndërsa ishte në gjumë.

I njohur si i pari që luajti 007, Sean arriti që për pesë dekada të krijojë audiencën që e mbështeste në mënyrë të vazhdueshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme Australia ka festuar ditën kombëtare dhe për këtë arsye mijëra qytetarë kanë mbushur plazhet për të festuar, pa patur fri

Një grua kineze që mori ilaçe anti-inflamatore për të fshehur simptomat e COVID-19 në një fluturim nga SHBA-ja në Kinë marsin e kaluar, u

Financat e shumicës së klubeve të futbollit kanë pësuar tronditje gjatë vitit 2020 për shkak të ndikimit të pandemisë së Koronavirusit, q

Pronari i një bar-kafeje ne Angli befasoi me deklaratat e tij, kur tha se fantazmat që ka në shtëpi e ndihmuan të gjente një derë te fshe

Anthony Fauci është punonjësi më i paguar i qeverisë në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke tejkaluar kështu edhe vetë presidentin.

Deva Cassel, vajza e Monica Belluccit, është protagoniste në fushatën reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë "Dolce & Gabbana"

Ne e kalojmë pjesën më të madhe të jetës sonë (rreth një e treta e saj) duke fjetur.

Një operacion unik në llojin e tij, pothuajse një mrekulli e shkencës do të ndryshojë jetën e një vogëlushi 4-vjeçar përgjithmonë. Një pj