E fiksuar pas rrezeve, askush nuk e kupton ngjyrën e saj të vërtetë

22/03/2019 - 13:32

Një studente 22-vjeçare që nuk mund të jetojë pa rrezet e diellit dhe solarin ka deklaruar se shpesh herë ia ngatërrojnë rracën.

Hannah Tittensor nga Belfasti ka treguar se u bë e fiksuar pas ngjyrës së zezë në adoleshencë. Atëherë merrte cdo lloj produkte që i jepte ngjyrë më të errët lëkurës së saj.

Vajzat e tjera thonë se nuk jetojnë dot pa bërë thonjtë, ndërsa unë nuk jetoj dot pa marrë ngjyrë. Është e thjeshtë, kjo më bën të lumtur”, tha ajo në një intervistë.

Arsyeja përse është kaq e fiksuar është se i jep fytyrës një tjetër pamje, të cilën Hannah e pëlqen shumë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund