E zuri gjumi dhe shkoi me vonesë në punë, Gent Zenelaj bëri gjestin e papritur

15/03/2019 - 17:36

Ju ka ndodhur ndonjëherë që t’ju zërë gjumi e të humbisni ndonjë takim të rëndësishëm, apo edhe të shkoni vonë në shkollë apo punë?

Një gjë e tillë i ka ndodhur aktorit të njohur, Gentian Zenelaj, i cili ishte i ftuar sot në “ClubFm”. Ai ka zbuluar se kur ai prezantonte në radio, emisioni i tij ishte në orën 7 me 9 dhe atij i duhej që të ngrihej shumë herët për në punë.

Por siç tregon Zenelaj, një ditë e kishte zënë gjumi dhe për të mos u kuptuar se ishte faji i tij, së bashku me kolegun hoqën fishën e transmetimit në mënyrë që emisioni mos të dëgjohej në të gjithë Shqipërinë.

“Emisioni ishte 7 me 9 të mëngjesit dhe unë gjendesha në shtrat në orën 07:45. Asokohe kolegu im hoqi fishën e transmetimit dhe radio nuk dëgjohej më në të gjithë Shqipërinë. Kur arrita në studio thashë në mikrofon pra “siç po thosha” që të mos kuptohej që problemi ishte i joni”, tha Genti duke shkaktuar shumë të qeshura në studio. /Xing.al

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i shoqëruar nga këngëtarja Elvana Gjata kanë kaluar në tapetin e kuq në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit n

Japonia ka filluar testimin e trenit më të shpejtë ndonjëherë. 

Antarktida perëndimore po përballet me shkrirjen e akullnajave për shkak të ngrohjes së ujit të detit.

Meghan Markle dhe princi Harry sot festojnë njëvjetorin e martesës.

Festë e madhe e Bayernit për titullin e fituar në javën e fundit të Bundesligës.

Hëna e plotë e majit njihet zakonisht si hëna e luleve për shkak të të gjitha lulëzimeve këtë muaj.

Arnold Schwarzenegger u sulmua pas krahëve gjatë një eventi në Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

“Në pamje të parë Gerta Miftari duket si çdo vajzë tjetër e moshës së saj.

Ndonëse kanë kaluar 30 vjet nga publikimi për herë të parë, superhiti "Like a Prayer" i kënduar nga ylli botëror të popit Madona ngjalli