Elvana Gjata publikon foton me prindërit: Në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj

25/10/2020 - 14:26

Ndonëse këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka zgjedhur mos të publikojë shpesh në rrjetet sociale, së fundmi duket se ka bërë një përjashtim, teksa ka ndarë një moment me prindërit e saj në natyrë.

“Të shtrenjtët e mi, në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzohuni me ta. Jam çdo ditë falenderuse dhe mirënjohëse për ta.

Zoti është i mrekullueshëm”
, ka shkruar këngëtarja krah postimit në ‘Instastory’ ku shfaqet e veshur sportive së bashku me mamin dhe babin.

Kujtojmë se Elvana ka ndarë rrallëherë momente me familjen e saj. Në një intervistë të dhënë pak kohë më parë së bashku me mamanë e saj, Gjata ka pohuar se të gjitha nënat shqiptare janë heroina, që edhe në kushte të vështira kanë mundur ta mbajnë familjen në pëllëmbë të dorës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, s