"Fotoshop-i" në këmbët e Blake Lively bëhet viral në internet

23/10/2020 - 11:28

Një nga çiftet më gazmorë të Hollywood-it, Blake Lively dhe Ryan Reynolds, u përpoqën të sigurohen, që njerëzit të votojnë në zgjedhjet e SHBA-së, por vëmendjen e mori diçka tjetër: këmbët e zbathura të aktores.

Në postimin e Ryan Reynolds, fotoja është me këmbë zbathur,

Më pas, të njëjtën foto ka postuar në Instagram-in e saj edhe Lively, e cila, me shaka, shkruan:

“Ishte hera e parë e Ryan-it. Ai sigurisht që ishte i frikësuar. Gjithçka ndodhi kaq shpejt. SHUMË shpejt. Ai qau. Unë bëja sikur qaja. Më pas, ai thërriti gjithë miqtë e tij”, shoqëruar me hashtag-un #VoteEarly (Votoni herët).

Sidoqoftë, më shumë se sa mbishkrimi, njerëzit vunë re që fotoja tani ka një palë sandale të vizatuara në këmbët e Blake dhe një etiketim “Louboutin” mbi to.

Njerëzit e vunë re detajin e qëllimshëm dhe Twitter-i në pak orë, u mbush me postime për aktoren: "Dikush të më thotë që nuk jam çmendur dhe Blake Lively vërtet vizatoi këpucë në foton e saj."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një kirurg në Arabinë Saudite ka vdekur në dhomën e operacionit të spitalit ku do të kryente një procedurë ortopedike, njoftonin mediat v

Një taksist në Turqi ka bërë një gjest që jo shumë njerëz e bëjnë, pasi gjeti një sasi të konsiderueshme parash në automjetin e tij.

Periudha e vështirë është gati të mbarojë për pothuajse gjysmën e shenjave të zodiakut.

Këngëtarja shqiptare, Zajmina Vasjari mbetet një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

Përse vijojmë të dezinfektojmë sipërfaqet nga frika e koronavirusit kur e dimë se ai qëndron në afër?

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve, se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Ish-çifti i famshëm, Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus prej kohësh janë në qendër të mediave për jetën e tyre private.

Është ëndrra e çdo adhuruesi filmash të kalojë sezonin e pushimeve duke parë filmat e tyre të preferuar të festave, por “Reviews.org” do

Pas përfundimit të pandemisë së Covid-19, Bill Gates, parashikon se do të ketë 50 përqind më pak udhëtime me aeroplan, sesa ka pasur më h

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që "e teprojmë" për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, s