Gigi Hadid befason fansat, si rrallëherë publikon foto topless

04/08/2020 - 10:20

Modelja e njohur, Gigi Hadid është duke shijuar periudhën e saj të shtatzënisë. Së fundmi, ajo duket se është bërë nostalgjike për kohën që ka kaluar.

Gigi në rrjetin e saj social Instagram ka publikuar disa foto të realizuara në dhjetor në Paris për Channel. Por ajo që habiti fansat është look-u i modeles.

Gigi shfaqet me flokë të zinj dhe të shkurtër dhe mezi njihet.

Në disa foto të tjera, ajo shfaqet topless. Fotot e saj kanë marrë një vëmendje të madhe, shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është sërish në pritje të ëmbël.

Faqja e Wikipedias që i kushtohet akuzave të abuzimit seksual kundër Donald Trump sapo është pasuruar me një viktimë të re.

Një ciklon mesdhetar, i njohur gjithashtu si Medicane dhe i quajtur “Cassilda” po kalon detin Jon dhe mund të ndikojë në brigjet e Greqis

“Jeta fillon vërtet në të 40-at. Deri atëherë, ti je thjesht duke bërë kërkime”. – Carl Jung

Ditën e sotme, dhjetëra personazhe të njohur të shoëbizit të huaj kanë ç’aktiviziuar llogaritë e tyre në rrjete sociale. 

Tradhtia ngelet një ndër problemet më të mëdha të çifteve, duke u bërë shpeshherë shkak dhe për ndarjen e çifteve!

Të rinjtë britanikë sistematikisht kanë injoruar masat e dhëna nga autoritetet per Covid-19 e kjo u pa edhe së fundmi, në festën e shthur

Edhe pse ky zakon mund të jetë i lidhur me pozicionin gjatë të cilit flinim kur ishim në barkun e nënës, nuk ka të bëjë me fëmijërinë gji

Koha e tepërt e kaluar para ekranit është një ndër problemet kryesore ditët e sotme.  Ju kaloni një numër të mirë orësh duek parë ekranin