Gjarpërinjtë dhurojnë "kërcim dashurie" në stadiumin e Kukësit (VIDEO)

15/06/2019 - 10:02

Kërcim dashurie nuk ndodh vetëm mes njerëzve. 

Ndoshta nuk e e besoni, por pasi të shihni këtë video do të ndryshoni mendje. 

Dosja.al ka siguruar një video, ku shihen 2 gjarpërinj të cilët japin një spektakël që mund të quhet si “kërcimi i dashurisë”. 

Videoja në fjalë është realizuar në stadiumin e lojërave me dorë në Kukës. 

Me rritjen e temperaturave, gjarpërinjtë me përmasa jo të vogla, kanë filluar të dalin pa frikë në ambiente të frekuentuara edhe nga fëmijë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një familje në Indi është befasuar nga një mysafir i paftuar që kishte hyrë në shtëpinë e tyre.

Ishte dashuruar marrëzisht me një stjuardesë të një fluturimi të kompanisë ‘Lufthansa’, që nisej nga aeroporti i Beogradit për Frankfurt,

Aktorja e njohur Jessica Alba ka folur së fundmi për tatuazhet e saj, teksa rrëfeu se vendosi të realizonte 3 të tillë me shenjat e horos

Një aktor nga Hong Kong është qëlluar me thikë në skenë në Kinë. 

Një amerikane dhe i dashuri i saj kanadez janë gjetur të vdekur në një autostradë.

Gazetari i njohur Sokol Balla që nga vjeshta nuk do të jetë më pjesë e "Vizion Plus".

Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep

Sara Hoxha poston foto ndërsa është në muajin e fundit të shtatzënisë.