Gruaja zbulon tradhtinë, publikon mesazhet e futbollistit me dashnoren

03/06/2019 - 21:32

Një histori gazmore vjen nga Anglia, aty ku ish-sulmuesi i Charlton dhe Millwall, Christ Zebroski, ka tradhtuar gruan e tij dhe kjo e fundit e ka zbuluar. Bashkëshortja i ka zbuluar pasuordin në Twitter dhe ka publikuar të gjitha bisedat e burrit të saj me dashnoren me emrin Layla. 

Ajo madje ka postuar dhe një foto ku shkruan: "Kur tradhtuan gruan tënde me një grua të shëmtuar dhe të shëndoshë që quhet Layla". Postimet e saj nuk kanë ndalur, pasi ndër të tjera poston dhe fjalinë: "Kjo ndodh kur gruaja jote merr vesh se ti po e tradhton".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

63-vjeçari Sakal Dev Tuddu nga Munger nuk i ka larë dhe prerë flokët e tij prej 40 vitesh dhe i mban sipër kokës në formën e një çallme.

Ekspertët kanë ngritur alarmin në lidhje me aplikacionin FaceApp, që është bërë viral në rrjetet sociale, ku duket se efekti më i preferu

Një lojë e re që ka përfshirë edhe personazhet e famshëm publik po pushton rrjetet sociale. Si do të jetë fytyra juaj kur të plakeni.

Konsumatorët në Brazil kanë zbuluar kokainë kur hapën kutitë e detergjenteve të rrobave që blenë në një supermarket në Sao Paulo.

“Dashuria për kafshët” ishte tema e mbrëmjes së të martës në emisionin “Opinion”, në Tv Klan.

Shpenzimi i pesë minutave me një femër atraktive i rrit nivelet e kortizolit, hormoni trupor i stresit, sipas një studimi nga Universitet

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Këngëtari i njohur me origjinë australiane, Faydee është kritikuar nga fansat e tij në “Instagram” për bashkëpunimin e sjellë së fundmi m