I lë celularin vajzës 2-vjeçare, ajo e fotografon nudo dhe ia dërgon fotot shumë të njohurve

19/10/2020 - 18:53

Shumë nëna janë mësuar ta lënë smartphone-in në duart e fëmijëve të tyre, ndërkohë që merren me punët e shtëpisë. Kështu ka ndodhur dhe me Emily Schmitt, një 30-vjeçare e cila i ka lënë telefonin vajzës së saj dy vjeçe ndërkohë që po thante flokët.

E reja amerikane sapo kishte dalë nga dushi e zhveshur dhe teksa po thante flokët, e bija i kishte bërë disa foto të cilat ia kishte dërguar njerëzve në Snapchat.

Padyshim që ajo nuk e kishte idenë se vajza e saj po i bënte foto derisa mori një mesazh nga një koleg: Faleminderit për foton nudo që më dërgove. Por atëherë ishte shumë vonë.

“Ndjeva se po vdisja”, është shprehur gruaja për shtypin lokal. Kur e kuptoi keqkuptimin ajo zbuloi se të gjithë e kishin marrë foton e saj nudo. Për fat të mirë të gjithë njerëzit qeshën me foton dhe menjëherë e fshinë.

“Ishte kënaqësi të shpjegoje se çfarë ndodhi,” tha Emily, e cila më pas vazhdoi t'iu kërkojë falje kontakteve të saj për atë që ndodhi. Disa kishin marrë dhe një foto të këmbës së vajzës së vogël.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një burrë nga Kenia që gabimisht ishte raportuar i vdekur është kthyer në jetë të martën, ndërsa ndodhej në tryezën e morgut, ku trupi do

Për ata që pëlqejnë të bëjnë shopping e premtja e fundit e nëntorit, ose ndryshe e premtja e zezë është dita më e shumëpritur e vitit.

Fëmijët e kopshtit “Do Re Mi”, në Durrës, në kuadër të festave të nëntorit kanë organizuar një ekspozitë me makete mbi këtë temë shpallje

Kompania Walt Disney po planifikon të pushojë nga puna 32 mijë punonjës në gjysmën e parë të vitit 2021 mes kërkesës së dobët të klientëv

Aktori dhe komediani i njohur, Matthew Perry është fejuar.

Vdekja e Diego Armando Maradonës fatkeqësisht është shoqëruar me polemika e skandale.

Larg Londrës, Meghan Markle dhe Princ Harry festuan “Ditën e falënderimeve” për herë të parë në vilën e tyre 14 milionë dollarëshe në San

Për disa njerëz është shumë e vështirë të ngrihen herët në mëngjes dhe disa pretendojnë se është e pamundur të ngrihesh herët dhe të jesh

Princi i Suedisë Carlos Felipe dhe gruaja e tij, Princeshë Sofia, kanë dalë pozitiv me koronavirus.

“Për 12 orë, Diego nuk ka pasur vëmendje ose kontroll nga personeli mjekësor”,- kështu është shprehur Matias Morla, avokati i Di