I ofendoi fëmijën, aktorja rreh spektatoren në studio (VIDEO)

21/09/2018 - 12:36

Pasi i ofendoi fëmijën gjatë transmetimit të emisionit ngjarja ka degraduar kur aktorja e njohur është ngritur nga vendi dhe i ka qëlluar spektatores.

Ngjarja ka ndodhur në Rusi ku teksa ishte e ftuar në një emision aktorja Evelina Blendas nuk e ka përmbajtur dot veten pasi një grua nga publiku e ka qortuar se ka lindur në moshën 49-vjeçare.

"Është e rrezikshme të lindësh në moshën 35-40 aq më tepër në moshën 49-vjeçare. Çfarë mendon se po bën? Mos do të lindësh një tjetër fëmijë të sëmurë? Do të lindësh një fëmijë me sindromën Down? Askujt në shoqëri nuk i duhet një fëmijë i tillë," është shprehur spektatorja.

Mirëpo Evelina është ngritur e revoltuar nga vendi i saj dhe e ka goditur zonjën në publik. "Je mjerane. Ai është djali im, ti mund të thuash gjithçka për mua por djalin tim lëre të qetë kupton?"- i ka thënë ajo. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Anija më e vjetër në botë e mbytur dhe e padëmtuar është zbuluar në fund të Detit të Zi.

Një tjetër gjest bujarie nga këngëtarja e njohur Taylor Swift, e cila fundjavën e kaluar i dhuroi 13 500 euro fanses së saj 19-vjeçare, S

Për këngëtaren Rezarta Shkurta, dita e sotme është një nga më të bukurat, pasi vogëlushja e saj Hera feston ditëlindjen.

Victoria dhe David Beckham janë përballur me një situatë aspak të dëshiruar teksa shtëpia e tyre e pushimit në fshat është tentuar të gra

Një nënë dhe foshnja e saj fluturuan në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash.

Cristiano Ronaldo doli dje në një konferencë për shtyp para mediave, ku foli për sfidën e ditës së sotme, atë mes Mançester Junajtid dhe

Një shtetas turk është në probleme me ligjin, për shpërdorimin e linjës së emergjencës së policisë.

Para pak minutash, në media ka qarkulluar një lajm që i ka habitur të gjithë.

Një studente 21-vjeçare nuk mundi të përjetonte dot stresin që kaloi në qeli për një aksident rrugor që kishte shkaktuar, duke i dhënë fu

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku e shohim në Bjeshkët e Nëmuna.