I veshur sportiv dhe me kapele, ja si e kalon fundjavën deputeti Lefter Koka (FOTO)

24/08/2019 - 19:47

Rreth 2 javë më parë, përuroi investimin e tij më të fundit, agroturizmin “Vinea Resort & SPA”, ku i ftuar nderi ishte kryeministri Edi Rama.

Deputeti i Durrësit, Lefter Koka, këto ditë të fundgushtit ka hequr kostumin e politikanit dhe është përkushtuar tek biznesi i tij i ri.

Në fotot që po publikon DurrësLajm, Lefter Koka duket duke drekuar me familjarët e tij në agroturizmin e ndërtuar në zonën e Shkallnurit.

I veshur sportiv, me kapele dhe syze, Koka ka preferuar ta kalojë të shtunën në resortin e tij, që sidomos gjatë fundjavave ka nisur të frekuentohet nga një numër i madh pushuesish.

Ndërsa në shtator pritet t’i kthehet parlamentit, pasi ishte i vetmi nga deputetët e LSI-së që nuk pranoi të dorëzonte mandatin, Koka këto ditë të fundit të sezonit turistik pritet të jetë i fokusuar tek bizneset e tij, pasi krahas angazhimit në politikë, ai nuk ka lënë asnjëherë pas dore bizneset e tij të shumta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vende të ndryshme të botës kanë rregulla të ndryshme. Për vizitorët, ato sigurisht janë të panjohura.

Mburrja nuk është një gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë

Mbrëmjen e kaluar, moderatori i emisionit "Zonë e Lirë", Arian Çani kishte ftuar një trupë aktorësh për të promovuar një shfaqje teatrale

Kuzhina e Meghan dhe Harry ndryshon. I hapet drita jeshile shumë ushqimeve që në Buckingham Palace ishin të ndaluara.

Në qendër të vëmendjes së mediave rozë kanë qenë bukuroshja Rike Roçi dhe boksieri Kristi Prenga, të cilët pak kohë më parë u kapën “mat”

Marrëdhëniet janë të ndryshme, por diskutimet midis dy personave janë gjithmonë të pranishme herë pas here ndaj dhe duhet bërë kujdes që

Së fundmi pjesë e mediave turke është bërë aktorja e njohur nga Kosova, Arbnora Ademaj.

Ky kombinim i bërë nga Victoria Beckham po kthehet në modë në këtë vit të ri.

DiCaprio dhe Robert de Niro konfirmojnë se do të luajnë bashkë në të njëjtin film.