Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin!

19/06/2019 - 18:52

Këto justifikime duhet të shërbejnë si një paralajmërim për partnerët e dyshimtë. Njerëzit jobesnikë kanë justifikimet e tyre për të fshehur një lidhje tjetër.

Ama tani ata e kanë hapur “zemrën” e kanë rrëfyer, se cilat janë gënjeshtrat më të mëdha që u tregojnë partnerëve të tyre. Sipas një studimi të fundit, gënjeshtra më e madhe që femrat tradhtare u thonë partnerëve është “po dal me shoqet”.

Isabella Mise, drejtore e Komunikimeve në Ashley Madison, tha se këto janë 5 justifikimet që përdorin femrat tradhtare:

1. Po dal me shoqet. 29%.

2. Do të punoj deri vonë. 18%.

3. Një shoqe e mbulon dhe thotë se ishte me të. 17%.

4. Dola për pazar. 15% 5.

5. Po shkoj në palestër. 12%.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ekspertët kanë ngritur alarmin në lidhje me aplikacionin FaceApp, që është bërë viral në rrjetet sociale, ku duket se efekti më i preferu

Një lojë e re që ka përfshirë edhe personazhet e famshëm publik po pushton rrjetet sociale. Si do të jetë fytyra juaj kur të plakeni.

Konsumatorët në Brazil kanë zbuluar kokainë kur hapën kutitë e detergjenteve të rrobave që blenë në një supermarket në Sao Paulo.

“Dashuria për kafshët” ishte tema e mbrëmjes së të martës në emisionin “Opinion”, në Tv Klan.

Shpenzimi i pesë minutave me një femër atraktive i rrit nivelet e kortizolit, hormoni trupor i stresit, sipas një studimi nga Universitet

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Këngëtari i njohur me origjinë australiane, Faydee është kritikuar nga fansat e tij në “Instagram” për bashkëpunimin e sjellë së fundmi m

Gazetarja Rudina Xhunga ka dhënë një intervistë ndryshe ku ka treguar detaje nga jeta e saj personale.

Në përgjithësi filtrat për foto përdoren për të na bërë sa më të bukur.