Justin dhe Hailey caktojnë datën e dasmës

22/08/2019 - 18:13

Çifti i showbizit Justin Bieber dhe Hailey Baldwin e kanë caktuar datën se kur do të zhvillojnë ceremoninë e dytë të martesës.

Dasma do të zhvillohet me 30 shtator në Karolinën e Jugut. Çifti ka nisur të shpërndajë ftesat tek miqtë e të afërmit.

“TMZ” ka arritur ta sigurojë dhe të publikojë një nga ftesat e dasmës së çiftit, e cila duket mjaft e veçantë, e konceptuar në formën e një libri komik.

“Jemi të nderuar t’ju kemi pranë në këtë ditë speciale”,- shkruhet në ftesë.

Gjithashtu mësohet se asnjëri nga të dy nuk ka lidhje me Karolinën e Jugut duke qenë se Justin ka origjinë kanadeze dhe Hailey nga New York-u dhe e kanë zgjedhur këtë vend vetëm sepse u pëlqen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Po ju paraqesim 6 varëse, zgjidh atë që të pëlqen më shumë dhe zbulo çfarë lloj gruaje je.

Nëse zgjedh:

Nëse mund të quani guxim ndonjë gjë në jetë, mos e bëni më para se të mësoni historinë e Anjola Hamzajt.

Dje janë diplomuar 416 të rinj si zyrtarë policorë në Kosovë.

Sipas një thënieje të urtë popullore; djajtë gjenden brenda njerëzve të qetë. Dhe është vërtet kështu.

Ju gjithmonë mund të mbështeteni në to në rast nevoje: në Horoskop ka një grup prej 5 shenjash, të cilat klasifikohen si më të sjellshmet

Një filxhan kafe e derdhur nga piloti i një Airbus, me 337 persona në bord, shkaktoi një ulje emergjente.

E premtja e 13 shtatorit, dhe e premtja e datës 13 në muaj të tjerë ka mbetur në histori si një ndër ditët më me fat të keq, dhe që ka sj

Jeni mbipeshë dhe nuk dini se si të humbisni kilogramët e tepërt?