Këngëtaret e Spice Girls, seks me njëra-tjetrën

25/03/2019 - 19:12

Mel B lëshon “bombën” dy muaj para fillimit të nisjes së turit të ribashkimit të “Spice Girls”. Dhe thërret në kauzë Geri Halliwell: në fakt duket se të dyja kishin pasur marrëdhënie seksuale në vitet 1990. Vetëm një herë. Këngëtarja, e cila prej kohësh deklaroi se ishte lesbike, i bëri këto deklarata gjatë emisionit “Life Stories” të Piers Morgan.

Mel B zbuloi se ka shijuar një natë ‘të nxehtë’ me shoqen e grupit “Spice Girl”,  Geri Halliwell.

Por zbulimi i ‘bombës’ së Mel mund të inatosë bashkëshortin milioner të shoqes së saj dhe ‘të tronditë’ ribashkimin veror të Spice Girls

Deri tani fantazia e tyre kishte qenë kaq ‘e heshtur’, saqë Mel e kishte lënë atë jashtë nga autobiografia me titull ‘Brutally Honest’. Por, e nxitur nga mikpritësi Piers, ajo pranoi: “Ajo (Geri)  do të më urrejë për këtë, sepse ajo është e vyer në shtëpinë e saj, me burrin e saj, por ky është një fakt. Kjo thjesht ndodhi. Ne ishim shoqe të ngushta.”

Piers pyeti: “Pra, vetëm një herë?”

Mel u përgjigj: “Po. Unë e kam thënë tani.  Ajo do të më vrasë, po kështu edhe burri i saj“. Ajo shtoi: “Shpresojmë se kur Geri të pyetet për këtë, nuk do ta mohojë, pasi ajo ishte vetëm diçka argëtuese”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar

Pornostarja Anna Ciriani është mes kandidatëve për zgjedhjet në Parlamentin Europian.

Duheshin dhe 5 minuta të përfundonte ndeshja mes Siksers dhe Nets në NBA dhe në stolin e vendasve, Xhoel Embind, me bluzë ka mbuluar hund