Këto janë 3 shenjat më lunatike të horoskopit

14/01/2020 - 22:29

Këto shenja të zodiakut janë shumë lunatike, mund të ndryshojnë gjendje shpirtërore në një fraksion sekondi. Në fakt, nëse provojnë disa lloje të gjendjeve shpirtërore në një ditë, është sepse i përjetojnë emocionet me një intensitet të lartë dhe kjo i bën të vuajnë. Ja kush janë këto shenja:

Gaforrja

Pyesni kë të doni se kush është shenja më lunatike e zodiakut dhe do t'ju thotë: Gaforrja. Ata që lindin nën këtë shenjë të zodiakut ndiejnë gjithçka thellësisht. Një Gaforre me një gjendje të mirë shpirtërore transmeton dashuri dhe afeksion tek të gjithë personat që ka përzemër. Një Gaforre me humor të keq zemërohet dhe përpiqet të mos lëndojë  e të mos influencojë askënd me negativitetin e vet. Gjëja më e mirë është që një Gaforre i menaxhon mirë ndryshimet e humorit.

Peshqit

Personat e lindur nën shenjën e Peshqve janë shumë të ndjeshëm dhe mund ta ndryshojnë gjendjen e tyre shpirtërore në fraksion sekondash. S'ka rëndësi se sa i madh apo i vogël është problemi, ata arrijnë ta kthejnë gjendjen në katastrofë. Shpesh futen shumë në brendësi të gjërave dhe urrejnë të ndihen të pafuqishëm përballë situatave të caktuara. Peshqit janë në gjendje të bëjnë shumë gjëra në momentet e tyre të ndryshimit të humorit dhe i përdorin ato si frymëzim për përpjekjet e tyre krijuese.

Akrepi

Të lindurit nën shenjën zodiakale të Akrepit ndiejnë gjithçka me një intensitet ekstrem, nuk mund të fshehin gjendjen e keqe të tyre sepse mjafton t'i shihni në fytyrë për të kuptuar si ndihen. Akrepët duan që ndryshimet e tyre të gjendjes shpirtërore t'i shtyjnë në aksion, pavarësisht nëse bëhet fjalë për hakmarrje për dikë që i dëmton apo ndihmë për ata që janë në telashe.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja amerikane Olivia Munn, ka ndarë një sekret intim me publikun.

Organizata Botërore e Shëndetit dhe shumë ekspertë të Shëndetësisë, e kanë vlerësuar vendosjen e maskës mbrojtëse si mjetin kryesor të fr

Aktorja e njohur Hymejra Akbaj ka humbur djalin e saj në moshën 47 vjeç. Ajo e ka gjetur të birin të vdekur në shtëpi si pasojë e një sul

Universiteti Durham në Mbretërinë e Bashkuar po kërkon vullnetarë që do të jenë pjesë e një eksperimenti për COVID-19, e cila do të zbulo

Raporti i Princ Harry-t me mbretëreshën Elizabeth ka ngjallur përherë shumë diskutime në rrjetet sociale nga ndjekësit e pallatit mbretër

Studiuesit e Universitetit të Kalifornisë, San Francisko, kanë shpikur një spraj hundësh me antitrupa sintetikë, të cilët besojnë se do t

Bashkia e Durrësit në bashkëpunim me Drejtorinë e Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor do të organizojë nesër në qytetin breg

Pavarësisht pandemisë së koronavirusit, turistët e huaj vijojnë të zgjedhin qytetin bregdetar të Durrësit për të kaluar pushimet.

13 gushti është dita e mëngjarashëve dhe këtë e feston 10% e popullsisë së botës.

Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtarë dhe Mbretërinë e Bashkuar, Harry dhe Meghan ndërrojnë për herë të tretë vendban