"Le të martohemi", Era Istrefi publikon duetin me bashkëshortin e Cardi B

20/09/2019 - 14:47

Pas "Bon Bon", rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar.

“Let’s Get Married” ose në shqip “Le të martohemi”, kënga e re e Era Istrefit në bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset – burrin e Cardi B është publikuar në YouTube.

Ky është vetëm një ndër projektet e shumta ndërkombëtare të Erës që do të vijnë në të ardhmen.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ava Karabatic është një ish-modele e Playboy, e cila së fundmi ka vendosur t'i befasojë të gjithë, pasi do të kandidojë për Presidente e

Humbja e një prindi është gjithmonë e vështirë për t’u pranuar dhe mësuar.

Një kompani udhëtimi po punëson deri në 10 persona për të qëndruar në disa nga pronat më luksoze në botë, për të tërhequr blerës të pasur

Supermodelja Bella Hadid është shpallur gruaja më e bukur në botë.

Dukesha, Kate Middelton dhe Princi William kanë nisur turin e tyre në Pakistan.

Është cilësuar si fëmija më e bukur në botë dhe vjen nga Rusia.