Mamaja e Nora Istrefit i nënshtrohet operacionit

21/09/2020 - 22:54

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat shpesh imazhe e video të ndryshme, duke njoftuar për më të rejat në jetë dhe karrierë. Këtë herë, e njëjta ka treguar se nëna e saj, ish-këngëtarja Syzana Istrefi i është nënshtruar një operacioni.

Siç raportohet, ajo kishte probleme në veshkë por që tani është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkaq, këtë e ka ndarë edhe Syzana në rrjetin social, Facebook, duke shkruar: “Nuk ka COVID. Gur në veshkë, shumë siklet por e madhja kaloj”.

Kujtojmë që Syzana kur ishte e re ka qenë këngëtare e njohur muzikës popullore, por që braktisi profesionin pas vdekjes së bashkëshortit të saj, Nezir Istrefit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët paralajmërojnë se pasojat psikologjike të pandemisë së koronavirusit do të jenë të mëdha.

Alvaro Morte i “Money Heist” ka fituar një rol të ri në një projekt filmik.

Mision vërtet i pamundur është bërë sot shmangia e koronavirusit dhe këtë stafi i “Mission Impossible 7” e provoi vetë.

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në një familje në Dublin të Irlandës, ku trupi i një infermiereje u gjet i pajetë poshtë një ure jo shumë

Kryeministri Edi Rama ka festuar 10-vjetorin e martesës së tij më Linda Ramën.

Ju kurrë nuk do të shikoni një avokado në të njëjtën mënyrë përsëri.

Dorëshkrimet e Adolf Hitlerit u shitën, në ankand nga shtëpia bavareze Hermann Historica.

Deputetja shtatzënë e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është prekur nga virusi Covid-19.

Në një fermë në Sardenja të Italisë ka ndodhur një rast i çuditshëm, pasi një fermer italian ka njoftuar lindjen e një qenushi shumë të r

Brooklyn Beckham, djali i David dhe Victoria Beckahm dhe e dashura e tij Nicola Peltz u fejuan pak javë më parë, dhe shumë shpejt po dali