Meghan Markle organizon festën e bebes. Nuk do ta besoni se sa kushtoi

21/02/2019 - 21:27

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë. I gjithë ai që quhet “babyshower” kushtoi rreth 430 mijë dollarë.

Punëtorët shiheshin duke ngarkuar disa prej zbukurimeve dhe dhuratave jashtë hotelit të saj në East Side. Shoqet e saj të ngushta janë Serena Williams, Misha Nonoo, Jessica Mulroney, Abigail Spencer dhe Priyanka Chopra.

Ndërkohë, disa emra të njohur si Amal Clooney dhe Jessica Mulroney u panë duke hyrë në hotel në Manhatan ku dukesha kishte rezervuar një suitë për të festuar, ku vetëm një natë kushton 75 mijë dollarë në një natë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duke filluar nga dita e nesërme do të hymë zyrtarisht në shenjën e Dashit, një nga shenjat më të forta, punëtore dhe krenare të të gjithë

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas janë ndër çiftet e showbizit botëror që adhurohen nga publiku dhe ata do mbahen mend gjatë për ceremonitë

Raportit 2019 i Lumturisë në botë i mbështetur nga Organizata e Kombeve të Bashkuara e rendit Shqipërinë afër fundit të listës së 156 ven

Cristiano Ronaldo ka hapur një biznes të ri, një klinikë për transplantimin e flokëve, që do të jetë një tjetër burim të ardhurash për yl

Kourtney Kardashian i ka vjedhur vëmendjen motrave të saj me fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram.

Një 5-vjeçar është shpëtuar 24 orë pasi humbi në shkretëtirë në Argjentinën perëndimore.

Një krater apokaliptik, i mbiquajtur “dera e ferrit” dhe që digjet prej 40 vjetësh është filmuar me dron.

Një 19-vjeçare është rrahur brutalisht nga dy femra në një park. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Matherwell, Skoci.

Një stuhi e frikshme përfshiu pjesën jugore të Kinës këtë të martë, me kokrra breshëri që thuhet se ishin aq të mëdha sa një vezë.

Një 26-vjeçare amerikane, e cila deri para pak kohësh ishte e pastrehë, jeton tashmë mes luksit falë burrave të pasur që i bëjnë dhurata