Michael Schumacher nuk gjen dot paqe!

22/01/2020 - 21:10

Nuk ka paqe për Michael Schumaher. Kur kanë kaluar 6 vjet pas aksidentit të pësuar në alpet franceze teksa ishte duke bërë ski, për të vazhdojnë spekulimet.

I fundit vjen nga media angleze e më konkretisht tabloidi ‘Mirror’ sipas të cilit foto të përkufizuara si makabre janë vjedhur në shtëpinë e legjendës së Formula 1 në Zvicër ku po kryen procesin e rehabilitimit dhe kanë dalë në shitje për vlerën e 1 milionë Paundëve.

Bashkëshortja e legjendës së formula 1, Corinna që gjithnjë ka qenë e kujdesshme përsa i përket privatësisë së Schumacher, reagoi menjëherë dhe iu drejtua avokatëve dhe policisë zvicerane që të ndalojnë publikimin e mundshëm të këtyre fotove

Ndërkaq, përsa i përket gjendjes së Schumacher, ajo vazhdon të rrethohet nga misteri teksa familja e tij rezervohet jashtë mase. Lajmi i fundit zyrtar që ka dalë në lidhje me këtë çështje është buletini i spitalit të Grenoblit në ditët e shtrimit të parë në spital të Schumacher pas aksidentit të pësuar në Francë ku flitej për një dëmtim të kokës. Që nga ai moment ka pasur vetëm lajme të paverifikuara.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të

Hong Kongu do t'u dhurojë banorëve të tij një tufë me para që ata ti shpenzojnë ndërkohë që vetë qeveria lokale përpiqet të shpëtojë ekon

Bashkëshortja e nipit të Nexhmije Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar me anë të një postimi në Instagram lidhur me ndarjen nga

Xiao Xiao është deklaruar pa koronavirus 17 ditë, pasi ajo lindi me infeksionin viral në spitalin e fëmijëve në Wuhan.

Është zhvilluar dje pasdite në Los Angelos ceremonia e lamtumirës për ish-basketbollistin Kobe Bryant, i ndarë nga jeta në mënyrë tragjik

Modelja shqiptare Keisi Muça, e cila jeton prej kohësh në Seul, ka treguar se si ka shpëtuar nga koronavirusi.