Milioneri vesh gruan si ish-të dashurën! (FOTO)

18/11/2019 - 20:05

Çdo gjë dukej kaq perfekte mes stilistit milioner Philipp Plein dhe Lucia Bartolit, sidomos pasi ai e prezantoi publikisht si gruan e tij. Por marrëdhënia e çiftit të famshëm nuk është aq përrallore!

Dizenjuesi gjerman ka bërë një gjest që lë vend për shumë dyshime. 41 vjeçari ka rikujtuar ish-të dashurën Justyna Gradek, duke e veshur bashkëshorten e tij Lucia me të njëjtin fustan që i dhuroi polakes kur ata të dy ishin të lidhur, vetëm se jo të kuq, por ngjyrë të bardhë.

Fustani është dizenjuar nga vetë Philipp, dhe siç ai e ka zakon, rrobat e firmës së tij ja vesh gjithmonë të dashurave modele. Megjithatë, duket se Plein nuk e ka harruar ende Gradek!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua 55-vjeçare është vrarë nga një tigër në kopshtin zoologjik të Zyrihut.

Një shpend që fluturon mbi plazhin Myrtle në Karolinën Jugut duke mbajtur në kthetra një peshk të stërmadh.

Ministri i Financave, Rishi Sunak inkurajoi sot britanikët të “hanë jashtë për të mbështetur” punësimin në restorante, në ditën e parë të

Ylli i muzikës pop Kate Perry, ka pranuar së fundmi depresionin dhe ankthin gjatë shtatzënisë me disa postime ‘kriptike’ në rrjetet socia

Bernie Ecclestone do të festojë në tetor 90 vjetorin, por përvecse është gjysh dhe stërgjysh, tani është bërë sërish baba.

Djali i akademikut të njohur Moikom Zeqo, Epidamn Zeqo, nga studio e “Historia ime”, foli këtë të premte për humbjen e parakohshme të të

DASHI: Si impulsivë, spontanë dhe me reflekse të shpejta, pjesëtarët e kësaj shenje janë inteligjentë dhe aktivë, kështu

Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë, Melania Trump është mjaft e njohur për gardërobën e shtrenjtë, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë

Mark Wahlberg ka bërë një njoftim që ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij.

Turistet në plazhin Myrtle Beach, në SHBA, kanë asistuar në një skenë të pabesueshme.