Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Mjegulla "pushton" Durrësin (VIDEO)

26/02/2021 - 21:23

Mjegulla ka “pushtuar” Durrësin mbrëmjen e sotme.

Ndërsa të gjithë qytetarët janë mbyllur në shtëpi për të respektuar orën policore, mjegulla është shpërndarë ngado, duke krijuar në qytet një atmosferë ndryshe.

Një natë më parë, një fenomen tjetër natyror habiti qytetarët që bënin xhiro në shëtitoren bregdetare.

Zbatica kishte tërhequr detin me shumë metra, saqë aty ku më parë deti arrinte lartësinë 1 metër ose dhe më shumë, dukej fare qartë rëra.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak javë më parë u zbulua se moderatorja Eni Vasili është shtatzënë për herë të parë.

Pasi emri i tyre u lakua në media për një sherr të supozuar mes të dyve, dy kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për qarkun Durr

Familja Mbretërore i dha lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare.

Kryeministri Edi Rama ka pasur marrëdhënie tepër të ngushtë me gjyshen e tij, e cila ishte tepër e dhënë pas fesë dhe gjatë natës dëgjont

Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek "E Diela Shqiptare", Lulzim Basha ka treguar një bisedë me va

Bashkëshorti i mbretëreshës së Anglisë, Princi Philip, i cili ndërroi jetë në 9 prill, u përcoll dje për në banesën e fundit.

Lulzim dhe Aurela Basha ishin sot në emisionin “E diela shqiptare” në një intervistë ndryshe.

Miliarderja e re, Kim Kardashian, u mburr në rrjetet sociale me një gjerdan të ri diamanti me vlerë deri në 150,000 dollarë.