Ndarja e fshehtë e Kate me Princin William

20/08/2018 - 17:24

   Ata duken një çift ideal dhe historia e tyre ngjan si në përralla. Një princ që dashurohet me një vajzë të thjeshtë të universitetit. Kjo është historia e Princit William dhe Dukeshës Kate.

Ata kanë qenë miq të mirë përpara se të lidheshin së bashku. Princi William ka treguar në një intervistë për ”ABC News” se lidhja e tyre ka kaluar disa prova të vështira. Ai ka folur rreth një ndarje të shkurtër që ka pasur me Kate. Në 2007, William nuk ka pranuar ftesën për të festuar Vitin e Ri më familjen e saj.

“Ishim në universitet dhe po përpiqeshim të gjenim veten tonë, por ne kishim karaktere të ndryshme. Kishim nevojë për pak hapësirë dhe ajo shkëputje na shërbeu për mirë”, është shprehur Princi William.

Gjatë kësaj interviste të përbashkët, edhe Kate foli për këtë ndarje të shkurtër me Princin William.

“Unë nuk isha shumë e lumtur për këtë gjë, por më bëri njeri më të fortë. Kur ndahesh kupton gjëra të reja për veten që nuk i kishe vënë re më parë”, është shprehur Kate.

Çifti tani është më i dashuruar se kurrë dhe kanë së bashku tre fëmijë, Princ George, Princeshen Charlotte dhe Princin Louis.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina