Ngacmohej nga shokët e klasës, 14-vjeçari i jep fund jetës duke varur veten

30/09/2020 - 11:03

Një nxënës 14-vjeçar, i cili ngacmohej sistematikisht nga shokët e klasës në një shkollë me konvikt vari veten vetëm disa ditë, pasi bashkëmoshatarët i lyen jastëkun me jashtëqitje.

Adoleshenti me origjinë franceze, Pierre DaCosta Noble u gjet i varur në oborrin e shkollës së njohur në Widermere në Angli.

Shokët e afërm të viktimës, thanë për mediat se ai ishte mërzitur shumë nga veprimi i fundit dhe ishte shprehur se nuk po mundej dot në atë shkollë.

Raportohet se ai kishte dalë nga dhoma e konviktit rreth orës 20:00, kur ishte siguruar se shokët ishin duke fjetur, e më pas nuk u kthye më.

I mituri u gjet i varur nga dy shokët e tij, të cilët dolën për ta kërkuar të nesërmen në mëngjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për të dytën herë brenda një muaji regjistrohet hënë e plotë.

Mbrëmja e sotme ka rezervuar një spektakël qiellor për të gjithë adhuruesit e satelitit të Tokës.

Adriana Matoshi pranoi se është në një lidhje dashurie në “Shiko Kush LUAN”, por përgjigja mbeti me aq.

Halloween-i është një festë që pritet me padurim nga fëmijët, por këtë vit ajo është kushtëzuar shumë nga pandemia që ka mbërthyer gjithë

Punonjësit e Muzeut Egjiptian në Kajro përfunduan në gjyq për akuzat e ngjitjes në një mënyrë ”false” të mjekrës së Tutankhamonit.

Shkencëtarët kanë zbuluar një asteroid gjigand që përmban mjaftueshëm metal sa për të bërë miliarder këdo në Tokë.

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur