Peshkaqeni monstër shfaqet pranë bregut, alarmohen autoritetet

Postuar: 11/12/2017 - 19:13

   Një peshkaqen i bardhë me përmasa gjigante, madhësia e të cilit shkon nga pesë deri në gjashtë metra është shfaqur në një nga plazhet më të populluara të Australisë.

Peshkaqeni i bardhë në ujërat australiane u kap ditën e shtunë në filmimet e realizuara me dron nga krijuesi i filmit Dave Riggs në Plazhin e Katërt të Esperance në Australi.

Prania e këtij peshkaqeni të bardhë në ujërat australiane ka shkaktuar një frikë të jashtëzakonshme, pasi në muajin prill të këtij viti si pasojë e një sulmi nga një peshkaqen humbi jetën 17-vjeçarja Laeticia Brouwer.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Erik Pieters i ka kërkuar falje Stoke-s për natën që ka kaluar me gruan e tij dhe që i ka kushtuar një gjobë prej 80 mijë eurosh.

   Fëmijët e pasur të Instagramit, tashmë nuk është vetëm një trend i huaj, por ndodh edhe në Shqipëri.

Jennifer Pamplona ka shpenzuar gjysmë milioni dollarë në kirurgji për t’u dukur si Kim Kardashian.

   E kishit menduar ndonjëherë moderatorin historik të Tv Klan në Top Channel?!

Teksa ngacmimet seksuale janë në qendër të vëmendjes nga mediat si dhe kanë pushtuar botën e showbiz-it ndërkombëtar, aktorja e njohur sh

Masimiliano Allegri, përveç kënaqësisë që merr duke drejtuar Juventusin drejt titujve kampionë, është duke shijuar një romancë mjaft të b

Harrimi i përvjetorit të martesës i ka kushtuar rëndë një burri në Florida pasi bashkëshortja e tij e ka goditur shumë herë në kokë dhe f

   Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka qenë i ftuari i radhës mbrëmjen e sotme në emisionin Real Story të gazetarit Sokol Balla.

   Në 19 maj do të zhvillohet një nga evenimentet më të rëndësishme të vitit, dasma e princ Harry dhe Meghan Markle.