Piktura mahnitëse në restorantin e ri të Ronaldos

16/08/2018 - 17:03

   Motra e Cristiano Ronaldos ka pikturuar portretin e familjes në restorantin e nënës së saj. Ylli 33-vjeçar i Juventus, tregoi veprën e artit para debutimit të tij në Serie A kundër Chievos, që do të luhet ditën e shtunë.Në pikturë shihet Ronaldo me dy motrat e tij Katia dhe Liliana, vëllai i tij Hugo me nënën Dolores dhe babai i ndjerë në të djathtë pranë tyre.

Kjo pikturë është bërë në murin e restorantit të ri të nënës së tij, “Casa Aveiro”, në Brazil. Piktura është e rrethuar me dritë që të tërheqë vëmendjen e çdo klienti.Sulmuesi portugez e postoi në profilin e tij në “Instagram”, për 139 milionë ndjekësit, të cilët nuk kanë nguruar ta komentojnë dhe pëlqejnë."Casa Aveiro nga Dolores, një tjetër punë e përfunduar nga motra ime @katiaaveirooficial, me mbështetjen e nënës sime të dashur @doloresaceirofficial Jeni të mirëpritur @casaveiro".

Motra e tij Katia, ka publikuar fotografi dhe video të restorantit të ri në profilin e saj në “Instagram”. Dolores vendosi të hapë këtë biznes të ri pas suksesit të restorantit të tyre të parë që kanë në ishullin Madeira. Pranë zonës do të vendosë statujën e tij për të tërhequr turistët.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina