Po fliste live, kryeministrja tmerrohet kur bie tërmet. Video bën xhiron e rrjetit

21/10/2020 - 15:43

Islanda ditën e djeshme është goditur nga një tërmet me magnitudë 5.5. Në kohën kur ra ky tërmet, kryeministrja e Islandës Katrin Jakobsdottir po jepte një konferencë për shtyp live. Ajo po fliste për një event që po zhvillohej live në Zoom të organizuar nga Washington Post.

“O Zot, po bie tërmet”, kanë qenë fjalët e kryeministres duke parë e tmerruar nga dhoma.

Më pas ajo qetësohet dhe thotë duke qeshur: “Kjo është Islanda, kërkoj ndjesë. Jam mirë, shtëpia është e fortë”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Princi i Suedisë Carlos Felipe dhe gruaja e tij, Princeshë Sofia, kanë dalë pozitiv me koronavirus.

“Për 12 orë, Diego nuk ka pasur vëmendje ose kontroll nga personeli mjekësor”,- kështu është shprehur Matias Morla, avokati i Di

Vladimir Putin thuhet se ka një vajzë ‘të fshehtë’ adoleshente, nëna e së cilës është një punonjëse sanitare e kthyer në milionere, sipas

Një grua nga Turqia ka gjetur mënyrën më interesante dhe goditëse për të njoftuar të afërmit e saj se gjatë peridhës së Covid-19 nuk pret

Australianët kanë ngatërruar legjendën e futbollit Maradona me divën e pop-it, Madona, pas lajmit të hidhur të vdekjes së argjentinasit,

Vdekja e Diego Maradonës mund të shkaktojë një grindje familjare mbi pasurinë e tij, ndërsa ai lë pas pesë fëmijë që i njohu si të tijët

Një biznesmen nigerian i habiti të gjithë, pasi u paraqit në një dasmë me gjashtë gra shtatzëna në krah, ndërsa pretendon se është babai

Melania Trump po dekoron për Krishtlindje Shtëpinë e Bardhë për herë të fundit.

Ngritja “raketore” Elon Musk mes njerëzve më të pasur të botës, vazhdon pa ndalim.