Prezantuesi i "Fox News" i habit të gjithë: Kam 10 vite që nuk i laj duart

12/02/2019 - 10:36

Prezantuesi i “Fox News” Pete Hegseth i habiti të gjithë kur deklaroi gjatë një interviste se kishte dhjetë vite që nuk i lante duart. Duke folur për emisionin “Fox and Friends”, Hegseth tha se mikroorganizmat infektive nuk ekzistonin sepse nuk mund të shiheshin me sy të lirë.

“Kështu fiton edhe imunitet”. deklaroi Hegseth i cili është diplomuar ne Harvard dhe Princeton.

Pohimi i tij erdhi pasi prezantuesit nisën të bëjnë shaka me të, pasi në ambientet e televizionit njihej si person që konsumonte picat e mbetura.

“Synimi im për vitin 2019 është që të deklaroj në transmetim direkt, gjëra që nuk i them vetëm me miqtë”, u shpreh ndër të tjera prezantuesi i njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Të kujdesesh për lëkurën është një terapi më vete, por ndonjëherë kërkon shumë kohë.

Për të shkuar deri në Mars do të duhet gjysmë milioni dollarë.

Shkrimtari Josh Barry ka pësuar paralizë celebrale dhe ka kaluar nëntë vitet e fundit duke shkruajtur një libër autobiografi me hundë.

Sinqeriteti është një vlerë që vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shoqëria.

Një pilot me gati 20 vjet eksperiencë fluturimi është filmuar duke fjetur në kabinën e tij, teksa ndihmësi  i tij e ka regjistruar këtë v

Pasi Tristan Thompson e tradhtoi Khloé Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në rrjet kanë vërshuar me shpejtësi

Dukesha Meghan Markle organizoi dje festën e foshnjes që do të sjellë në jetë.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet që kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Last Hurrah” ku duket më seksi se kurrë.

"Disney" ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga produksionet më të njohura dhe të suksesshme kur bëhet fjalë për filmat vizatimorë.