Pse tërhoqi vëmendjen e pushuesve në Durrës ky çift hungarez (FOTO)

10/09/2019 - 10:47

Një çift hungarez rreth të 60-tave, që kishin ardhur me pushime në Durrës, kanë zgjedhur që të ruajnë një kujtim shumë të bukur prej vendit tonë; një skulpturë prej rëre, ku duket një çift i përqafuar.

Pamja ka tërhequr pushuesit e fundit të këtij fillimshtatori, që janë ndalur të kundrojnë me vëmendje atë që do të dilte pas punës së çiftit dhe janë larguar me një buzëqeshje.

*(Fotot u morën nga profili në Facebook i Endri Tafanit)

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e aktorëve Vincent Cassel dhe Monicca Bellucci është akuzuar së fundmi se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale.

Qyteti i Los Anxhelosit ka vendosur të ndëshkojë të gjithë ata që organizojnë festa të mëdha duke mos ndjekur rregullat anti Covid.

Kitara e yllit të Rock and Roll, Elvis Presley u shit në ankand për 1.32 milionë dollarë. Kitara akustike Martin D-18 e vitit 1942, u ble

Shënojeni diku emrin Elina Zhengo pasi me siguri do ta dëgjoni shpesh në të ardhmen si një ndër atletet më premtuese në Europë.

Një foshnjë raportohet se ka lindur shëndoshë e mirë në Kinë, megjithese i ishte mbështjellë kordoni i kërthizës rreth gjashtë herë përre

Fotoreporteri Bilal Jawich ishte në shtëpinë e tij, në periferi të Bejrutit kur një shpërthim, i cili ka lënë të paktën deri tani mbi 100

Ujori është një nga ato shenjat e ndërlikuara që i jep më shumë rëndësi miqësisë sesa marrëdhënies në çift.

Hudhra njihet gjerësisht për përfitimet e mëdha shëndetësore.

Gazetari i njohur Alfred Lela ka pozuar nudo përpara aparatit fotografik, duke vendosur një gjethe përpara organit gjenital.

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi.