Rrëfehet Mariah Carey: Motra më ka droguar dhe ka tentuar të më shesë në moshën 12 vjeçe

26/09/2020 - 16:23

Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, është treguar e hapur me audiencën sa i përket traumave gjatë fëmijërisë. Ajo ka treguar se si motra e saj më e madhe ka tentuar që ta shesë atë, e më pas edhe e ka droguar.

“Kur isha 12 vjeçe, motra ime më ka droguar dhe më ka ofruar kokainë, dhe ka tentuar më të shiste si prostitutë”, është shprehur Mariah.

Ajo ndër të tjera për intervistën me Ophrah Winfrey ka treguar se nuk është rritur së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes, shkruan Daily Mail.

“Familjarët e mi gjithmonë kanë menduar se jeta ime ishte e lehtë, ndërsa panë të bëhen të pasur në krahun tim”, shtoi ajo.

Në po të njëjtën intervistë ajo ka bërë të ditur se albumi i radhës “The Ratities” do të lançohet më dy tetor.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-bashkëshortja e Raoul Bova, Chiara Giordano po përjeton një histori të re dashurie me balerinin e njohur të spektaklit më të ndjekur

Shkencëtarët kanë zbuluar një molekulë jashtëzakonisht të rrallë të bazuar në karbon në atmosferën e hënës së Saturnit Titan që mund të e

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha ngelen një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Gjithashtu Andrra, është mjaft aktive në rrjete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 55-vjeçare me profesion terapiste vrau dy vajzat e saj binjake 7-vjeçare teksa këto të fun

Në vitin 1980, paleontologët nga Universiteti “ California Riverside” vizituan Ishullin Seymour, pjesë e në zinxhiri ishullor në Gadishul

Një prej personave më të famshëm në Instagram, milioneri Gianluca Vacchi dhe e dashura e tij Sharon Fonseca 25 vjeçare, janë bërë prindër

Melania Trump aktualisht shpreson që burri i saj Donald Trump të dalë fitimtar në zgjedhjet presidenciale por në një rrëfim të ish-të das

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bu

Përpara debatit me kundërshtarin Joe Biden, presidenti i SHBA-së Donald Trump, u fotografua në shoqërinë e Melania Trump, ose së paku një

Aktorja dhe modelja e njohur Michelle Hunziker, ka kritikuar Kryeministrin Giuseppe Conte për rregullat e reja të Covid-19, ku do të mbyl