Shenjat e horoskopit që do ta mbyllin 2019-ën shumë bukur

13/12/2019 - 21:15

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë. Pavarësisht se si ka shkuar, së shpejti mbaron dhe do t'i japim mirëseardhjen vitit 2020. Por sipas astrologjisë, do të ndodhin ende shumë gjëra para mbarimit të vitit. Disa shenja të zodiakut për shembull, do ta mbyllin vitin shumë bukur, sepse do të marrin një gjest të madh dashurie.

Shenjat e zodiakut që këto ditë të fundit të vitit do të jenë me më shumë fat në dashuri dhe do të shpërblehen me gjeste të bukura janë Binjakët, Gaforrja dhe Ujori.

Binjakët

Shumë prej jush janë vetëm për momentin dhe preferojnë të mos kenë marrëdhënie serioze, por deri në fund të vitit do të merrni një gjest të shkëlqyer dashurie dhe zemra juaj do të shkrihet. Për ata që janë çift, kjo është periudha më e mirë për të zgjidhur konfliktet. Partneri do t'ju tregojë që ju do.

Gaforrja

Dilni më shpesh miq të Gaforres sepse shpejt do të vijnë lajme të bukura nga jeta sentimentale. Do të keni kënaqësinë të njihni njerëz të rinj, por mos nxitoni ta merrni shumë seriozisht një njohje. Jepni kohë kohës dhe do të shihni ç'sadisfaksion do të merrni. Shijojini sa më shumë këto momente.

Ujori

Shumë prej jush miq të Ujorit do të keni mundësi ta mbyllni bukur këtë vit, një person do të dalë përpara jush dhe do të jeni të surprizuar nga ajo që do të bëjë për t'ju joshur. Kujdes sepse një miqësi mund të kthehet në një marrëdhënie. Nëse jeni në çift do të keni mundësinë të planifikoni dhe të ndërtoni të ardhmen me partnerin dhe shumë surpriza janë në pritje për ju!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

DASHI: Nuk ka rëndësi nëse e takoni në rrugë, në bibliotekë, në spital apo duke pritur në radhë, nëse i ofron diçka për

Ish-mbreti belg, Albert II, ka pranuar se është babai i një gruaje të lindur nga një lidhje jashtëmartesore pasi u detyrua të jepte një k

Meghan Markle dhe Kate Middleton kanë qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të marrëdhënies me njëra-tjetrën.

Nga Italia, historitë e suksesshme të shqiptarëve si një dëshmi e integrimit të plotë të tyre në vendin fqinj, nuk janë të pakta.

Sipas një studimi të kryer së fundmi në Britani,  mosha e realizmit të qëllimeve dhe ambicieve konsiderohet 33 vjeç.

Policia holandeze zbuloi gjatë një koncerti rock-u vjedhjen e 30 telefonave celulare nga një person i cili i kishte fshehur në pantallona

Burime konfidenciale për "Daily Mail" kanë thënë se shkak për largimin e Princ Harry-t dhe Megan Markle nga pallati mbretëror është nëna

Një tjetër detaj i çuditshëm është duke qarkulluar në rrjetet sociale, ku kryefjala është padyshim aksidenti tragjik i legjendës së baske

Bryant la pas 3 vajza, një prej tyre vetëm 7 muajshe si edhe bashkëshorten Vannesa.

Kinematografët shqiptarë Samir Luma dhe Fejmi Dauti janë fitues të çmimit për kinematografi më të mirë për filmin dokumentar “Toka e mjal