Shkon të vizitojë të dashurin, gjenden të vdekur në autostradë

20/07/2019 - 22:02

Një amerikane dhe i dashuri i saj kanadez janë gjetur të vdekur në një autostradë.

Chynna Noelle Deese, 24 vjeç, dhe Lucas Robertson Fowler, 23 vjeç, u gjetën pa jetë në autostradën Alaska Highway në Liard Hot Springs, British Columbia.

Fowler jetonte në British Columbia dhe e dashura e tij Deese shkoi për ta takuar.

Një Chevrolet blu i vitit 1986 u gjet në vendngjarje. Policia po përpiqet të zbulojë nëse ishte çifti që po ngiste automjetin.

Policia tha se vdekja e tyre është e dyshimtë ndërsa hetimet vazhdojnë për të zbuluar shkaqet e ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja kosovare, Eliza Hoxha, njëkohësisht deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, ka rezultuar pozitive me koronavirus.

2 korriku e kthen Saturnin mbrapa, nga Ujori ai hidhet në Bricjap, tek një shenjë që dashuron dhe udhëheq, ku do të qëndrojë deri para Kr

Ndonjëherë ndodh që në trup zbulon shenja ose të nxira të cilat shfaqen krejt papritur.

Një grua në Brazil ka mbytur me një jastëk djalin e saj 11-vjeçar, pasi i kishte ardhur në “majë të hundës” përdorimi i telefonit nga ana

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit në Itali.

Gratë nuk janë kurrë të lumtura, por ka disa që janë veçanërisht të prirura për të qenë të pakënaqura.

Ish-miss Kolumbia, e cila humbi këmbën e saj të majtë si pasojë e një gjendje të rrallë, duket se ka lënë pas krahëve vështirësitë e sëmu

Vajza e regjisorit të njohur Steven Spielberg, Destry Allyn, është fejuar me aktorin shqiptar Genc Legrand.

Temperaturat e larta të muajve të verës janë një nga problemet më të mëdha të stinës.

Deputeti opozitar i parlamentit të Shqipërisë, Halit Valteri është bërë baba për herë të parë.