Si kurrë më parë, Elisa Spiropali shfaqet duke kërcyer në takimin elektoral

23/02/2021 - 11:45

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka postuar një video ndryshe gjatë takimeve elektorale në zonën e Kamzës.

Spiropali ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet duke kërcyer me një grup të rinjsh pjesë e një akademie vallëzimi.

Spiropali dhe instruktori i akademisë në Kamëz, kanë kërcyer sëbashku këngën e grupit "Corona", The "Rhythem of the Night".

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rrudhat që formohen në qafë mund të shkaktojnë probleme në paraqitjen e jashtme të një gruaje.

Është një nga balsamët më efikasë që mund të përdoret për flokët, pa kosto dhe antialergjik. Dhe para së gjithash jo i ndërlikuar.

Ka shumë truke efikase sesi të investoni para dhe të fitoni më shumë prej tyre.

Tharësja e flokëve është një nga mjetet themelore të një gruaje dhe në fakt është më e dobishme sesa imagjinoni.

Disa “sekrete” të vogla do t’ju ndihmojnë të dukeni më bukur dhe t’i përshtateni llojit të fytyrës që keni.

31-vjeçarja nga Gjermania, Stefanie Classen njihet si Rapunzel.

Një meteorit duhet të ketë rënë diku mbi Mbretërinë e Bashkuar, nga një meteor i madh i cili ndriçoi qiellin në Britani një natë më parë,

Era e pakëndshme e këpucëve na bezdis të gjithëve pa përjashtim.

Një postier në Vietnam është konsideruar si një hero, pasi ai shpëtoi një vajzë të vogël teksa ajo ishte duke rënë nga një ndërtesë 12-ka

Ekzistojnë disa zakone të thjeshta, të cilat pa e kuptuar sjellin rezultate negative ose mund të dëmtojnë pajisjet shtëpiake.