Tërmeti “tremb” edhe gjarprin (FOTO)

22/09/2019 - 11:32

Tërmeti i fuqishëm që tronditi sot Shqipërinë ka “trembur” dhe kafshët. Një gjarpër ka dalë në sipërfaqe pas lëkundjeve të forta në Kombinat.

Tërmeti ka prekur të gjitha zonat e Shqipërisë, përveç Durrësit që ishte epiqendra, lëkundjet janë ndjerë të forta edhe në Tiranë, Lushnje, Lezhë, Korçë, Bulqizë, Gjirokastër, Shkodër dhe Fier.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ava Karabatic është një ish-modele e Playboy, e cila së fundmi ka vendosur t'i befasojë të gjithë, pasi do të kandidojë për Presidente e

Humbja e një prindi është gjithmonë e vështirë për t’u pranuar dhe mësuar.

Një kompani udhëtimi po punëson deri në 10 persona për të qëndruar në disa nga pronat më luksoze në botë, për të tërhequr blerës të pasur

Supermodelja Bella Hadid është shpallur gruaja më e bukur në botë.

Dukesha, Kate Middelton dhe Princi William kanë nisur turin e tyre në Pakistan.

Është cilësuar si fëmija më e bukur në botë dhe vjen nga Rusia.