Test Covidi me lëpirëse, deputeti i PS-së bie në kurthin e kamerës së fshehtë (VIDEO)

28/06/2020 - 15:08

Musa Ulqini, deputeti i Partisë Socialiste ka rënë në kurthin e një kamere te fshehtë të zhvilluar nga regjisori Ismet Drishti. Ky i fundit ka bërë rolin e një mjeku, duke i thënë deputetit Ulqini se duhet të bëje testin e tamponit për Covi-19.

Pas një komunikimi në telefon, Drishti lë takim me Musa Ulqinin në një vend të njohur në Tiranë. Pasi takimi lihet në orën 17:00 pasdite, Musa Ulqini paraqitet fiks në orarin e caktuar.

Ismet Drishti dhe një bashkëpunëtor, të maskuar si mjekë i thonë deputetit se duhet të bëjë testin e koronavirusit. Ulqini bën testin, por duket se është testim “krejt ndryshe”.

Musa Ulqinit i jepet një lëpirësë dhe i thuhet që të provojë nëse ajo ka shije. Për më tepër shikoni kamerën e fshehtë të realizuar me deputetin socialist.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.

Një familje e njohur aktorësh në Indi ka rezultuar pozitive nga testi i koronavirusit Covid-19.

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59 vjeçe.

Rober Irwin është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ndërkohë që të gjithë instancat shtetërore e shëndetësore po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale, me sa duke

Një protestë e pazakontë është shënuar në Hamburg të Gjermanisë, ku punëtoret e seksit kanë kërkuar që bordellot të mos mbyllen në periud

Të gjitha femrat e dinë që kurrsesi nuk mund të ndodhë që puçrrat, pikat e zeza dhe ato dhjamore të bardha të zhduken brenda natës, por m