'Uragani "Irma" shkatërron shtëpinë e aktorit William Levy

Postuar: 13/09/2017 - 12:07

Uragani “Irma” që preku Floridan, shkatërroi shumë banesa, dyqane, rrugë e shkolla.

Lajmet e publikuara herë pas here, tregonin për ndërpreje të energjisë elektrike, shërbimin e ujit dhe të telefonit në zonat e prekura nga uragani.

Jo pak ishuj u shkatërruan pasi furtuna kaloi mbi to, duke shkaktuar edhe viktima nga i gjithë vendi.

Stuhia e fortë solli dëme edhe për yllin e telenovelave Mexikane, William Levy.

Pemët përpara shtëpisë së tij janë rrëzuar duke e zënë të gjithë rrugën.

Fatmirësisht aktori, dy fëmijët e tij dhe bashkëshortja janë shumë mirë. Dëme ka pasur vetëm në pjesën e oborrit dhe hyrjen e shtëpisë. Fqinjët e kanë ndihmuar atë për të sistemuar situatën.

Aktori ka postuar video të pasojave të Uraganit Iram në oborrin e shtëpisë  dhe shkruan: “Hyrja e shtëpisë ëshët bllokuar plotësisht nga pemët e shkatërrura. Por ne jemi të gjithë mirë falë Zotit. Shpresoj që të gjithë të jenë mirë e të sigurtë.”

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shpesh herë në mediat shqiptare ka pasur konfrontime mes personazheve publikë.

Ditën e martë Meksika u godit nga një tërmet i fuqishëm.

   *Ekstrovertët e varfër shpenzojnë proporcionalisht më shumë në blerjen e statusit

Themelet për kullën më të lartë në Tiranë “DownTown Albania” me një lartësi prej 138 m, dhe me 35 kate do të hapen në fillim të muajit te

   Prej një jave në familjen e biznesmenit të suksesshëm shqiptar Shefqet Kastrati, ka nisur festa.

   Një sërë teorish po qarkullojnë së fundmi në rrjetet sociale apo edhe nëpër media në lidhje me fundit e botës.

   Që duhet pasur kujdes rreth mesazheve dhe publikimeve që bëjmë në rrjetet sociale, këtë e tregon më së miri edhe rasti i “Miss Turkey

   Pothuajse kush e pa, u u magjeps nga pamja e saj e jashtme që nuk përkon aspak me moshën e saj.

   Dituria nënkupton gjëra të ndryshme për njerëz të ndryshëm.

   Santi Diving është firma, e cila është e fokusuar në botën nënujore me pajisjet e veta. Kompania organizon Santi Diving Aword 2017, ku