Vdes nga "pleqëria" burri më i vjetër në botë

Lajme nga e njëjta kategori

31-vjeçarja nga Gjermania, Stefanie Classen njihet si Rapunzel.

Një meteorit duhet të ketë rënë diku mbi Mbretërinë e Bashkuar, nga një meteor i madh i cili ndriçoi qiellin në Britani një natë më parë,

Era e pakëndshme e këpucëve na bezdis të gjithëve pa përjashtim.

Një postier në Vietnam është konsideruar si një hero, pasi ai shpëtoi një vajzë të vogël teksa ajo ishte duke rënë nga një ndërtesë 12-ka

Ekzistojnë disa zakone të thjeshta, të cilat pa e kuptuar sjellin rezultate negative ose mund të dëmtojnë pajisjet shtëpiake.

Njerëzit natyrshëm plaken ndryshe dhe njerëzit me origjinë aziatike kanë mjaft reputacion se duken më të rinj se sa janë në të vërtetë.

Nëse keni një mace në shtëpi, ka të ngjarë të keni pasur fatin të merrni një lëpirje të vogël si një shenjë faleminderit për diçka që ken

Marsi është muaji perfekt për të mbjellë bimët më të dashura.

Të jetosh në një Pallat Mbretëror duket si një ëndërr, por nuk thuhet e njëjta gjë nga stafi që punon aty.

Moti i ngrohtë i kësaj fundjave ka favorizuar të gjithë ata që kishin planifikuar ta kalonin në bregdetin e Adriatikut në Durrës e Golem.