Vetëm 30 vjeçe dhe ka 11 fëmijë!

14/08/2020 - 21:32

Një nënë e 11 fëmijëve ka zbuluar se është e dëshpëruar për më shumë fëmijë, edhe pse ka kaluar pothuajse një dekadë të jetës së saj duke qenë shtatzënë.

Britni Church, 31 vjeç, nga Arkansas City, Kansas, pati fëmijën e saj të parë, vajzën Crizman, vetëm disa ditë pas ditëlindjes së 16-të. Që atëherë ajo ka mirëpritur edhe 10 fëmijë të tjerë.

Sidoqoftë, pavarësisht nga përpjekjet për të pasur një familje të madhe dhe faturat ekstra të mëdha – Britni, e cila është e martuar me burrin Chris, pranoi se dëshiron të ketë 15 fëmijë.

Për t’u kujdesur për trupën e tyre, Britni dhe burri i dytë, Chris Church, 28- vjeç, shpenzojnë $ 300 në javë për ushqime, duke përfshirë pesë kuti drithëra, 66 kartona qumësht dhe 600 pelena.

Britini tha: “Shpresoj të kemi një vajzë tjetër. Unë nuk mendoj se do të kisha më shumë se 15 fëmijë, por përsëri nuk kam menduar kurrë se do të kisha 11 fëmijë.

‘Mendova se do të kisha katër fëmijë maksimalisht. Nuk më duket sikur kam shumë fëmijë – ndihem normale.

“Nëse dikush prej fëmijëve do të thoshte,” nuk mund të kesh më “do të pranoja që është shumë.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme, është ndarë nga jeta në Itali, në moshën 83-vjeçare, dirigjentja e parë shqiptare, Rozmari Jorganxhi. Disa orë pas ndarjes

Ova dhe Memo përlotën të gjithë botën, duke bërë që filmi të korrte sukses menjëherë. 

Chrissy Teigen është dërguar në spital për shkak të problemeve me shtatzeninë e saj.

Regjisori, James Cameron ka deklaruar se xhirimet e filmit “Avatar 2” kanë përfunduar.

32-vjeçari nga Franca, Anthony Loffredo e ka mbuluar trupin e tij me tatuazhe dhe pirsing në mënyrë që të duket si një alien i vërtetë.

Një djalë 6-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Teksasit, pasi  një lloj paraziti i quajtur ameba i ka shkatërruar trurin.

Ish-presidenti amerikan Barack dhe Michelle Obama janë njerëzit më të admiruar në botë, sipas një sondazhi nga ”YouGov Opinion Research I

Aktorja Lisa Kujofsa do të largohet nga spektakli i Klanifornias. Lisa e bëri vetë njoftimin përmes rrjeteve sociale,  por nuk dha shumë

Këto janë momentet shokuese kur një lum vere të kuqe shpërthen nga depozita 50,000-litra në një fabrikë në Spanjë. Pamjet e shpërndara në