Zbulohet arsyeja përse Meghan Markle i dha fund martesës së parë

16/05/2019 - 18:07

Përpara se të lidhej në martesë me Princ Harry-n, Dukesha Meghan Markle ka qenë e martuar me aktorin Andrew Marton.

Çifti qëndroi dy vjet së bashku për t’u ndarë më pas në vitin 2013. Mediat e huaja kanë shkruar për këtë martesë të Dukeshës, pak ditë pasi djali i saj Archie ka ardhur në jetë.

Sipas tyre, martesa e parë e Dukeshës përfundoi aq keq sa Meghan ka kthyer pas unazat përmes postës.

Vendimi për ndarjen ka ardhur pikërisht nga ish-aktorja.

“Gjatë martesës, karriera e Meghan po prekte majat me serialin ‘Suits’, ndërsa ajo e Travor nuk po shkonin dhe aq mirë, një tjetër arsye që ndikoi negativisht në lidhjen e saj. Duke qenë e zënë gjatë gjithë kohës, Meghan dhe Travor qëndronin larg njëri-tjetrit,”-kanë shkruar mediat e huaja për ta.

Përveç Meghanit, edhe Travor ka ecur përpara pasi vetëm para disa ditësh është rilidhur në martesë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shkencëtarët në Kinë kanë përdorur teknika që modifikojnë gjenet për ta bërë trurin e majmunëve më të ngjashëm me të njeriut.

Këtë vit familja mbretërore nuk do të shkojë për gjueti shpendësh, traditë e cila ka qenë e përvitshme.

Balerina dhe prezantuesja e motit, Alba Hoxha, është shumë e komentuar në media dhe çdo e re që ka të bëjë me të përbën kuriozitet për pu

Zelanda e Re ka tërhequr vëmendjen e medias botërore, kësaj here jo për sulme terroriste por për një zbulim të rëndësishëm.

Nëse deri para pak vitesh një foto vlente sa 1000 fjalë tani mund të themi të njëjtën gjë për emojit (figurinat e vogla të verdha dhe jo

Grimca të vogla plastike, të transportuara nga era dhe që bien më pas në formën e dëborës, u zbuluan në Arktik dhe Alpe, sipas një studim

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në Ishujt Filipines.

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që shpenzojnë më shumë:

Dashi

Metropolit shqiptar i shtohet një qendër e re, e parashikuar të jetë destinacion i mijëra qytetarëve çdo ditë.

Moda, gjithnjë e më e përhapur në dieta, për të zëvendësuar një vakt me akullore fsheh diçka të jashtëzakonshme ...