Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në lagjen Gurra në Lezhë.

Mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën 4 automjete.

Dy persona kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.