Berlusconi është shfaqur dorë për dore me deputeten e re të Forza Italia, Marta Fascina në kopshtin e vilës në Arcore, teksa duan të tregojnë se lidhja e tyre po merr karakter akoma dhe më serioz.

85-vjeçari, i cili ka bërë disa ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë, është tashmë në një histori dashurie me deputeten e re prej më shumë se një viti. Çifti  u shfaqën bashkë, pa asnjë kompleks në festën e ditëlindjes se Berlusconit, ku ka ftuar miqtë më të mirë, nipërit e mbesat.

Sipas mediave të huaja gruaja që i ka marrë zemrën Berlusconit e që shfaqet në foto është Marta Fascina, 31 vjeçe. Ajo është deputete e Forza Italia që nga viti 2018.

Ndërkohë që 31-vjeçarja e cila postoi foton në rrjetet sociale, nuk ka nguruar t’i shpreh dashurinë Berlusconit: Dashuria ime. Gëzuar ditëlindjen!