Lisa Kujofsa, aktorja e njohur e humorit, ka ironizuar së fundmi banorin e BBV Romeo Veshaj pasi ka imituar dhe personazhe të tjerë duke sjellë shumë të qeshura në publik.

Romeo shpesh shohet me lot në sy dhe rrjeti i internetit ka filluar të “tallet” ndërsa Lisa ka ironizuar programin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas” duke e quajtur “Më li të qaj. Së shpejti në Top Channel”.