Reshjet e dendura të shiut, shoqëruar me erë gjatë mëngjesit, rrëzuan një pemë në rrugën “Myslym Shyri” në kryeqytet.

Pema u këput dhe u rrëzua mbi trotuar, ndërkohë që këputi dhe kabujt elektrik në zonë.