Blogeri i njohur Olti Curri ka hedhur dyshime se Big Brother Vip mund të përfundoj para datës 6 maj.

Përmes një video të shpërndarë në rrjetet sociale, Curri shprehet se pas ngjarjes së fundit në Top Channel, familjarët kanë kërkuar largimin e banorëve nga shtëpia e BBV, për sigurinë e tyre.

Ndër të tjera, ai thotë se mbrëmjen e sotme mund të shpallen finalistët dhe të shtunën të bëhet finalja e madhe, pasi në fundjavë janë bërë gjithmonë finalet.

Klikoni KËTU për të parë videon