Ka nisur seanca gjyqësore për ish-kryeministrin Berisha. Ai kërkon revokimin e masës së sigurisë “arrest në shtëpi”.

Në GJKKO kanë mbërritur avokatët e Berishës, Sokol mëngjesi dhe Genc Gjokutaj.