Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj shijojnë prej vitesh dashurinë e tyre të cilën e zmadhuan duke sjellë në jetë edhe një fëmijë që pak muaj më parë mbushi 1 vjeç.

E pikërisht në këtë ditëlindje prej fotove të sjella nga vetë Eni, u njohëm edhe me djalin tashmë të rritur të Gencit që vjen nga martesa e tij e mëparshme.

Ajo është shfaqur me të në një video në Instagram ku e uron për ditëlindje dhe shkruan:

Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj”

IMG 4331