Seksbomba e “Onlyfans”, Faith Lianne, është një nga modelet më të komentuara të mediave rozë, me 21-vjeçaren që e cilëson veten si gjysmë shqiptare dhe gjysmë italiane.

Së fundmi, bukuroshja ka vendosur që t’i urojë fansave festa sa më të mbara, duke u veshur si një “Santa” seksi dhe duke treguar të pasmet e saj bombastike, teksa shkruan: “Ka vetëm një dhuratë të vërtetë këtu”.

Lianne është gjithashtu një adhuruese e madhe e basketbollit, tenisit dhe disa sporteve të tjera, gjë që e ka treguar dhe në postimet e saj në rrjet