Pasi mbylli fjalimin e tij, ish-kryeministri Sali Berisha është ulur përtokë bashkë me demokratë të tjerë.

Në krah të Flamur Nokës dhe të Luçiano Boçit, Berisha shfaqet duke shkruajtur diçka në telefon, ndërkohë që në orën 11:00 pritet që të nisë seanca ndaj tij në GJKKO.

SPAK ka kërkuar masën ‘arrest shtëpie’ me mbikëqyrje policore.