Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të premte në Mamurras.

Si pasojë bëhet me dije se një 25-vjeçar është plagosur me armë zjarri dhe është dërguar ne spitalit e traumës.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të krimit.